Burak Vektör’de yazılım geliştirmeden sorumlu. Yazılım alanındaki yeni teknolojileri, IoT ve M2M alanındaki gelişmeleri takip etmekten ve Vektör’ün Arge projelerinin teknik sorumlusu olmaktan keyif alıyor.

İş hayatına 2004 yılında Milsoft’ta savunma sektöründe simulasyon ve 3D Grafik yazılım ile başladıktan sonra kariyerine 2007’de Hollanda’da Credit Europe Bank ile yazılım mimarı olarak bankacılık sektöründe devam etti. Birçok ülkedeki bankalar için çeşitli projelerde aktif rol aldı. Bankacılık alanındaki kariyerine ara vererek  Öğrenen Sistemler ve Yapay Zeka üzerinde calışan Pega Systems Amsterdam ofisinde 2010 yılında çalışmaya başladı..Hollanda’da geçen 5 yılın ardından Türkiye’ye dönmeye karar vererek Fiba grubuna bağlı bankacılık alt yapısından sorumlu olan Fiba Grup yazılım ekibinde Enterprise Architect olarak çalışmaya başladı.3 yıldan uzun süre bankacılık altyapısının teknolojik yenilenmesi çalışmalarında aktif rol aldı. Bu süre içerisinde yarı zamanlı olarak Özyeğin Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde programlama dersleri verdi.

Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği bölümünde 2004 yılında tamamladı. 2016 yılında Özyeğin Üniversitesinden Executive MBA yüksek lisans derecesi aldı.