Web-vdrive banner

Gelişmiş
Teknoloji Elinizde

Daha kolay montaj, daha fazla bilgi, daha ekonomik
yönetim ve daha etkin kontrol

TAK ÇALIŞTIR

Standart araç takip sistemlerinde 1 saati bulan montaj süreci Vdrive’da sadece birkaç dakika sürer. Bu sayede hem ilk montaj hem de araçtan araca aktarımlarda zaman ve maliyet avantajı sağlar.ue.

EKONOMİK SÜRÜŞ

Aracın yol bilgisayarından aldığı verileri analiz eden Vdrive, optimum yakıt tüketimi oranlarını yakalayabilmeniz için sizi yönlendirir. Vdrive ile yakıt tüketiminde %10’un üzerinden tasarruf sağlanır.

GERÇEK KM

Standart araç takip sistemlerinde %7-10 civarındaki sapmanın görülmediği, araç bilgisayarından alınan gerçek KM bilgisi.

SÜRÜŞ ANALİZİ

Yapılan her seyahatin hız, motor devri, frenleme ve savrulma gibi kriterler üzerinden analizi yapılarak riskli sürüşler tespit edilir, bakım maliyetleri düşerken kaza oranları azalır.

ANLIK İZLEME VE BİLGİLENDİRME

Hız, motor devri, yakıt seviye değişimi, bölge kontrolü gibi birçok kural tanımlama ile ihlal durumunda e-mail ile bilgilendirme.

HER YERDEN ERİŞİM

Bilgisayardan, tabletten veya telefondan anında erişim, kolay kullanım.

web-vehicle yatay banner foto

Tasarruf Edin

Araçlarınız çok sık mı değişiyor? Montaj ve demontaj ücreti ödemek istemiyor musunuz? 2 yılda toplamda 560 TL tasarruf etmek için siz de VDrive’ı seçin.
Web-ana sayfa- fuel banner-small

Detaylı Raporlama

Filonuzdaki araçların yakıt tüketimi neden farklı merak mı ediyorsunuz? VDrive ile hangi araç neden daha fazla yakıt tüketiyor görebilir, sürücülere net geribildirim verebilirsiniz.
Web- yatay banner foto-small

Gerçek KM’yi Öğrenin

Aracın gerçek KM sini ve sapma olmadan ne kadar KM yol kat ettiğini sadece VDrive ile öğrenebilirsiniz. Böylece gelir kaybını önlersiniz, karınızı arttırısınız.

Nereden alırım?

VDrive’a aşağıdaki sipariş ver linkini tıklayıp formu doldurarak sahip olabilirsiniz.

Web-vdrive foto

Araç Adedi

Mesajınız